Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

NS Hair Clinic olarak hastalarımıza ve danışanlarımıza farklı medikal alanlarda hizmet sunmaktayız. 2014 yılında kurmuş olduğumuz kliniğimiz ile uzun yıllar Danimarka ve Almanya’da saç, sakal ve kaş problemi yaşayan hasta ve danışanlarımıza hizmet verdik. Pandemi dönemi başlangıcı ile Türkiye’ye kesin dönüş yaparak burada yeni bir portföy oluşturarak hasta ve danışanlarımıza hizmet vermeye başladık.

Uzman ve işinde yetkin ekibimiz ile birlikte operasyonlarımızda Mikromotor Graft alımı, Safir FUE Saç-Sakal-Kaş ekim insizyonları ve DHI tekniklerini kullanmayı tercih ediyor ve hastaları doğru planlama, saç çizgisi belirleme, ve halihazırda bulunan greftlerin korunması ile birlikte, daha korumacı davranarak daha az saç sayısı ile çok daha iyi sonuç alabileceklerine inanıyoruz. Saç, sakal ve kaş ekimi sürecinde hastalara 360 Derece bir tedavi yürütülmesine, hastaların iyi ve doğal sonuçlar alması için hastalara cerrahi tedavinin yanında medikal anlamda da destek sağlamaya özen gösteriyoruz. Doğru planlama ile yoğun ve sıkı ekimlerin hastayı memnun edeceğine inanıyoruz.
Her yıl yakından takip ettiğimiz yıllık olarak düzenlenen Saç dökülme tedavileri, saç ekimine yeni yaklaşımlar gibi süreçleri takip etmek adına ISHRS ve diğer kurumların düzenlemiş oldukları etkinlikler sayesinde en son gelişmelerini hasta tedavi düzenlemelerinde uygulamaktayız.

This website uses cookies to improve your web experience.